Kód: 165

CSMIO/ IP- A 6-osá řídící jednotka (+/- 10V) Ethernet

20 086 Kč 16 600 Kč bez DPH
Skladem

CSMIO/ IP-A je řídící jednotka  pro 6-ti osé stroje. Tento kontroler je výkonným, stabilním a flexibilním řídícím systémem za rozumnou cenu.

Kategorie: CS-Lab elektronika

CSMIO/IP-A v kombinaci s počítačem a řídícím programem (simCNC, Mach3, Mach4) je ideálním pro řízení CNC strojů. CSMIO/IP-A bylo vyvinuto pro široké spectrum uživatelů od profesionálů se zautomatizovanými výrobami až po kutily. Zkrátka pro všechny, kteří si chtějí svůj stroj osadit výkonným, stabilním a flexibilním řídícím systémem za rozumnou cenu.

CSMIO/IP-A je přesný a spolehlivý.Software nainstalovaný na PC přepisuje G kód na pohybové dráhy, které posílá přes síťové připojení do CSMIO/IP-A. Na základě pohybové křivky (hodnoty pozice na jednotlivých osách) a zpětné vazby (skutečné hodnoty pozic na osách) je kontrolerem vytvářen analogový +/- 10V signál.Toto rozdělení úkolů snižuje přetížení počítače oproti standardnímu použití paralelního LPT portu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení