Stínící plachta 90% XXL 6x4

Kód: 100
Akce
2 900 Kč 2 397 Kč bez DPH
Skladem

Stínící plachta proti sluníčku o hustotě 90%.

Velikost: 6 x 4,3 m. Vhodná pro zastínění velkých automobilů ( SUV, dodávky ...), obytných vozů, karavanů a pod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AL plachta je tvořena tkanou sítí z HDPE vláken s UV povrchovou upravou. Takto vytvořená síť odráží až 65% slunečního záření – světlo, radiaci i teplo, které nepohlcuje.
Síť umožňuje částečné proudění vzduchu. Původně byla vyvinuta pro přistínění rostlin ve sklenících ve velmi parných dnech. Proto je perfektní pro stínění aut, kdy vytváří podmínky, jako by auto stálo ve stínu.
Síť je lehká, odolná vodě i UV záření. Nesráží se, ani nevybledne nebo se nerozpadá po vystavení běžným povětrnostním vlivům.
Síť je obroubená látkovým lemem s oky, pro snadné upevnění plachty. Plachtu dodáváme v látkovém znovu uzavíratelném sáčku pro snadnou přepravu.
Plachta lze použít jako přístřešek nebo použít k zastínění aut, karavanů, stanů, přívěsů pro koně, přepravek, kotců, výběhů, ale také třeba kočárků. Plachta poskytne komfortní klima pro lidi i zvířata, ale také například chrání i interiér aut při vysokých teplotách.
VAROVÁNÍ: Pokud plachtu používáte k zastínění vozidel, ve kterých jsou umístěna zvířata, mějte stále na vědomí, že plachta vytváří stín a částečně snižuje teplotu ve vozidle, ale pokud teplota okolního vzduchu ve stínu stoupne nad komfortní teplotu zvířete, stále hrozí jeho přehřátí. Vždy zajistěte větrání prostoru a pitnou vodu a nenechávejte zvířata delší dobu bez dozoru.
Plachtu neperte v pračce. Pokud dojde k jejímu znečištění, tak plachu pouze opláchněte slabým proudem vody.
Při manipulaci či skladování dejte pozor na ostré předměty, aby nedošlo k protržení plachty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříbrné stínící plachty
velikost složené sítě: 54x40x12 cm
hmotnost: 3 kg